OFERTA

Wózki do malowania linii boisk

RGO ADVANCE

Wózek natryskowy.

Idealny sprzęt do malowania linii na boiskach różnych nawierzchniach: naturalnych, hybrydowych lub syntetycznych bez względu na ich stan oraz porę roku. RGo stanowi część systemu malowania składającego się z wózka, specjalnie opracowanej farb z linii Impact oraz dyszy o wyjątkowych właściwościach. System pozwala na odtworzenie linii pełnowymiarowego boiska do piłki nożnej przy użyciu poniżej 1,5 litra (!) farby. Wydajna bateria oraz prosty system ładowania pozwala na pomalowanie 5-6 boisk na jednym ładowaniu dzięki czemu zapewnia wygodną obsługę zarówno na stadionach jak również na boiskach treningowych. Prosta obsługa oraz szereg udogodnień zapewnia wygodną pracę. Maksymalnie uproszczone czyszczenie wymagające minimalnego zużycia wody (ok. 3 litrów) stanowi doskonałą alternatywę dla „tradycyjnych” wózków natryskowych.

Farby systemu Impact
Więcej zdjęć wózka RGo AdvanceRDIMPLE 100 / RDIMPLE 120

Wózek z żeliwną rolką transferową.

Szczytowe osiągnięcie w metodzie malowania rolkowego linii na murawach naturalnych i hybrydowych. Wózki tego typu charakteryzują się doskonałą stabilnością oraz optymalnym pokryciem farbą. Z uwagi na ciężar rolki oraz jej profilowanie sprawdzają się z różnymi rodzajami farby zarówno gotowymi jak i przygotowywanymi z koncentratów.

Więcej zdjęć wózków rolkowychRPRINCE 100 / RPRINCE 120

Wózek ze stalowo-gąbkową rolką transferową.

Standardowy wózek do malowania rolkowego linii na murawach naturalnych i hybrydowych. Pojemnik o podwyższonej objętości pozwala na ograniczenie rzadsze uzupełnianie farby. Wózki tego typu sprawdzają się idealnie do malowania większej ilości boisk, np. treningowych. Zapewniają stabilność oraz komfort pracy oraz doskonale wyraźne linie. Dostosowane do pracy z różnymi rodzajami farby zarówno gotowymi jak i przygotowywanymi z koncentratów.Top